Nadat Ruud de Korte ons een maand geleden het één en ander had verteld over Fantasy, Steampunk en andere fantasywerelden was het begin februari onze beurt.
In de studio van Danny van Kolck, waren door Danny 8 modellen uitgenodigd om op TFP basis voor ons te poseren. In de studio waren 4 sets opgezet, waarvan 2 met studioflitsers, één met bestaand licht en één met continue verlichting. Ook de nodige attributen ontbraken niet zoals o.a. stoeltjes, een chaise longue, een kamerscherm en een rookmachine.
De dag was verdeeld in 2 sessies van 2 uur, waardoor we in groepjes van ± 3 fotografen rouleerden over de 4 verschillende sets.
De modellen waren echt super. Fantastisch aangekleed en uiterst professioneel. Het leukste was nog wel dat ze na de lunch, voor aanvang van de tweede sessie van kostuum wisselde. Hierdoor was de tweede serie foto’s van een compleet andere soort. Heel leuk om te zien.
Grote dank en waardering voor het werk van de programma commissie, voor Danny van Kolck voor het ter beschikking stellen van zijn studio en niet in de laatste plaats de modellen. Dit was echt een super leuke dag.
